BenBilirim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BenBilirim

Bilmediğiniz bir şey kalmasın...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde BenBilirim adresi saklayın ve paylaşın
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» +18 Satanist Liseli Kız
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 23 Ocak 2012 - 14:27 tarafından feb

» grup ayna antakya'da
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 13 Ara. 2010 - 13:09 tarafından Admin

» chelsea-liverpool
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010 - 17:33 tarafından Admin

» deneme deneme
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 29 Kas. 2010 - 11:50 tarafından yarseli

» Erbakan: Bu seçimde insanlığın kurtuluş savaşını yapacağız
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimeCuma 26 Kas. 2010 - 15:53 tarafından Admin

» Kürt Sanatçı Soyundu
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 22 Kas. 2010 - 20:02 tarafından meterdahan

» Şarj cihazı aramaya son
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 22 Kas. 2010 - 19:01 tarafından Admin

» Eski kız arkadaşı ve kardeşini vurdu, intihar etti
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimePtsi 22 Kas. 2010 - 19:00 tarafından Admin

» 06.08.2010 güncelleme duyurusu
İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010 - 18:13 tarafından Admin

İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi.

YazarMesaj
yarseli

Erkek Mesaj Sayısı : 73

İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Empty
MesajKonu: İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi.   İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Icon_minitimeSalı 1 Haz. 2010 - 13:42

İran'dan saldırıya çok sert tepki

Devlet televizyonu, "’Rotamız Filistin Yükümüz İnsani
Yardım’ kapsamında Gazze’ye yardım götüren gemilere siyonist İsrail
güçlerince düzenlenen saldırıda en az 20 kişinin şehit olduğu, onlarca
kişinin yaralandığı" haberlerinin alındığını duyurdu.

"Siyonist İsrail saldırısı vahşice ve insanlık dışı"
ifadesi kullanılan haberde, ölü ve yaralı sayısının daha fazla
olabileceği belirtildi.

İran Meclisi Milli Güvenlik ve Dış Politika Komisyonu da açıklamasında İsrail saldırısını sert dille kınadı.

Açıklamada, "Dünya barışı ve emniyeti için en büyük tehdit siyonist İsrail rejimidir" denildi.

İsrail kuşatması altındaki Filistinlilere gıda, tıbbi
malzeme ve diğer insani yardım malzemeleri götüren gemilere saldırının
kabul edilemez olduğu belirtilen açıklamada, "Siyonist rejim İsrail
savaş suçu işliyor" denildi.

Bu arada İran Devlet Başkanı İsrail'in 'sona her
zamankinden daha yakın olduğunu' belirtti. Ahmedinejad yaşanan
saldırının insanlık dışı olduğunu ancak İsrail devletinin yok olmasına
da yardımcı olacağını ifade etti.

İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi. Yardim-gemisi-iran

google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);

İran, İsrail’in Gazze’ye yardım götüren gemilere saldırısını "vahşice ve insanlık dışı" olarak nitelendirdi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye İsrail'le Yapacağı Tatbikattan Çekildi
» Office 2010 Starter sürümü ücretsiz olarak kullanılabilecek.
» turkcellden açıklama "Dinlenmeme garantisi veriyoruz"